آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 335274
بازدید کنندگان امروز : 201
بازدید کنندگان این صفحه : 147563
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/4531

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > قانون هوای پاک در واحدهای صنعتی استان اجرا شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار قم:

قانون هوای پاک در واحدهای صنعتی استان اجرا شود

مهرداد غضنفری در جلسه اجراي قانون هواي پاك بیان کرد: آماری که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از میزان اشتغال در واحدهای صنعتی احصا و استخراج می کند برای انجام برنامه ریزی های دقیق در رابطه با نحوه اجرای قانون هوای پاک و دیگر سیاست گذاری های استانی باید کاملا واقعی و دقیق باشد.

غضنفری خاطرنشان کرد: برای اقتصادی تر شدن استقرار کارشناسان محیط زیست در واحدهای صنعتی می توان از وجود کارشناسان مشترک در واحدهای هم سنخ که تولیدات و فعالیت مشابه دارند، استفاده کرد.

وی بیان کرد: استقرار کارشناسان محیط زیست در واحدهای با بالای اشتغال 50 نفر تصریح و صراحت قانون بوده و باید این سیاست در سطح واحدهای صنعتی استان اجرایی شود.

غضنفری ادامه داد: در کنار این باید استقرار کارشناسان محیط زیست در واحدهای آلاینده با دارای نیروی کار کمتر از 5 نفر نیز در اولویت استان قرار گرفته و حجم آلایندگی های آنها به صورت مستمر پایش و کنترل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم در پایان خاطرنشان کرد: باید تمام مصوبات و سیاست گذاری های استان در رابطه با اجرای دقیق قانون هوای پاک اجرایی شود.

گفتنی است 2 هزار و ۳۰۰ واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در قم وجود دارد که از این تعداد حدود ۹۰ درصد مربوط به صنایع کوچک و متوسط است؛ در استان قم 141 واحد صنعتی با اشتغال بالای 50 نفر مشغول فعالیت است.

 


١١:٠٦ - 1398/06/28    /    شماره : ١٩٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٧١دفتر معاونت امور اقتصادي و منابع انسانی
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد