آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 305464
بازدید کنندگان امروز : 328
بازدید کنندگان این صفحه : 134114
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/3906

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > بازديد معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم از دفاتر نشريات و خبرگزاري هاي استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه روز خبرنگار صورت گرفت:

بازديد معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم از دفاتر نشريات و خبرگزاري هاي استان قم

به گزارش روابط عمومي استانداري قم مهرداد غضنفري معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم با حضور در دفتر روزنامه هاي شاخه سبز،نگين صبح، عصر ثروت، راه ثروت، عصر اقتصاد، اقتصاد آينده و پايگاه هاي خبري قم نيوز و قم پرس، ضمن تبريك روز خبرنگار، طي سخناني با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین اظهار كرد: رسانه ها و فعالان داخلي فضاي مجازي نقش موثري در خنثي سازي توطئه هاي خارجي دارند.

معاون استاندار قم با استقبال از انتقادات سازنده ي اهالي خبر گفت: در عین حال انتقادات باید واقع بینانه و منصفانه باشند تا اثر گذاری لازم را داشته باشند.

غضنفری بیان اینکه مسئولان باید نماد یک کارگزار اسلامی باشند، انتقاد پذيري را يكي از شاخصه هاي مديران در تراز نظام دانست و گفت: مسئولان در کنار انجام وظایف در مسیر توسعه، بایستی نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود در پيش بود همايش فرصت هاي سرمايه گذاري استان قم در سال جاري را مورد توجه قرار داد و بيان كرد: رسانه هاي استان ظرفيت بسيار خوبي براي آگاه سازي افكار عمومي با ويژگي هاي اقتصادي استان و جذب سرمايه گذاران دارند.

معاون استاندار قم خاطرنشان كرد: فعاليت هاي اقتصادي خوبي از جمله كاهش تورم، افزايش پرداخت تسهيلات سرمايه گذاري، جذب سرمايه گذاران در حوزه هاي مختلف و كاهش نرخ بيكاري در استان قم طي سالهاي اخير صورت گرفته است كه با اطلاع رساني آنها به مردم مي توانيم اميد به آينده در جامعه را تقويت كنيم.

 


١٧:٤٠ - 1398/05/17    /    شماره : ١٩٥٦٣    /    تعداد نمایش : ١٥٤دفتر معاونت امور اقتصادي و منابع انسانی
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد