آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 305465
بازدید کنندگان امروز : 329
بازدید کنندگان این صفحه : 134115
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2656

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي چهل نظام نيازمند مشاركت همگاني است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم:

برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي چهل نظام نيازمند مشاركت همگاني است

به گزارش روابط عمومی استانداری قم مهرداد غضنفری امرایی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم در نشست هم انديشي با اصحاب رسانه با موضوع چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي كه در سالن امام رضا (ع) فرمانداري برگزار شد، طي سخناني اعتماد عمومي را مهمترين سرمايه ي رسانه ها عنوان كرد و اظهار داشت: صحت اخبار، سرعت و دقت انتشار اخبار از جمله شاخص هايي هستند كه در اعتباربخشي به رسانه ها نقش برجسته دارند.

معاون استاندار قم در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي چهل ساله ي انقلاب اسلامي را مورد توجه قرار داد و افزود: اين نمايشگاه منحصر به يك دولت خاص نخواهد بود و از اين جهت مشاركت همه ي گروه هاي سياسي و افراد دلسوز نظام را مي طلبد.

غضنفري بيان داشت: علارغم كاستي هاي موجود، در عرصه هاي مختلف پيشرفت هاي قابل توجهي در مقطع 4 دهه اي پس از پيروزي انقلاب داشته ايم و اين موفقيت ها بايد براي مردم بازگو شود.

معاون استاندار قم خاطرنشان كرد:‌هنوز تا نقطه ي مطلوب فاصله ي زيادي داريم ولي در مسير تحقق صد در صدي برنامه هاي نظام در حركت هستيم.

وي نگاه واقع بينانه در كنار نقد منصفانه در شرايط جاري را از رسالت هاي اهالي رسانه برشمرد و با اشاره به شعار برنامه هاي دهه ي فجر با عنوان "افتخار به گذشته و اميد به آينده" تصريح كرد: از رسانه ها توقع داريم در شرايط جاري كشور ايجاد اميد در جامعه را با جديت دنبال كنند.

 


١٤:٥٤ - 1397/11/03    /    شماره : ١٨٢٩٣    /    تعداد نمایش : ١٤٨دفتر معاونت امور اقتصادي و منابع انسانی
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد