آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 305463
بازدید کنندگان امروز : 327
بازدید کنندگان این صفحه : 134113
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2656

 

تقویم و مناسبت ها
اخبار > بانك هاي خصوصي بايد در رونق توليد مشاركت جدي داشته باشند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور اقتصادي استاندار قم:

بانك هاي خصوصي بايد در رونق توليد مشاركت جدي داشته باشند

به گزارش روابط عمومی استانداری قم مهرداد غضنفری امرایی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی با بیان اینکه عملکرد دستگاه های دولتی و بانک ها در استان قم طی یک سال گذشته قابل قیاس با سالهای گذشته نیست اظهار داشت: تنها در یک مرحله بالغ بر یک هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شده و حدود 60 درصد تعهدهای مندرج در سند توسعه اشتغال استان نیز تحقق یافته است.
وی اضافه کرد: هر چند این ارقام در مقایسه با رقم های پرداخت شده در سال گذشته از رشد زیادی برخوردار است، ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

معاون استاندار قم بيان داشت:  به جهت منابع در استان قم محدودیتی نداریم؛ ولی باید پیگیر تخصیص اعتبارات باشیم.

غضنفري همچنين با بیان اینکه برای ورود بانک های خصوصی به برنامه های حمایت از تولید نیز برنامه داریم افزود: باید سقف تعهدات استان در حمایت از تولید اجرایی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر توجه بانک ها به پرداخت مستقیم تسهیلات به متقاضیان عرصه تولید و صنعت گفت: اگر بانک ها در این رابطه همکاری نکنند، به زیان و ضرر آنها تمام می شود، چراکه اگر بالغ بر هشت هزار میلیارد ریال پرداخت مستقیم انجام دهند، این اقدام تعهد پرداخت رونق تولیدشان را پوشش می دهد.

 


١٤:٥٠ - 1397/11/03    /    شماره : ١٨٢٩٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥دفتر معاونت امور اقتصادي و منابع انسانی
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد